• MENU

  Hakkımızda

  Denge Mühendislik 1997 yılında ısıtma soğutma sektöründe hizmet verme amaçlı olarak İstanbul da kurulmuştur.

  Günümüzde ise Denge Mühendislik Isıtma ve soğutma cihazları ve bunlarla ilgili tesisat malzemelerinin toptan ve perakende satışını İstanbul, Tekirdağ (Çorlu) ve Kırklareli (Lüleburgaz) şubelerinde gerçekleştirmektedir.

  Satış kanallarına ek olarak Mekanik Tesisat Birimi ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın ve mekanik tesisatın tüm alanlarında, her türden yapının projelendirme aşamasından devreye alma noktasına kadar her aşamada hizmet vermektedir.

  Denge Mühendislik güvencesiyle hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, konutlar ve diğer tüm yapılarda hizmet vermektedir. Üretim tesislerinden, laboratuvar ve test merkezlerine, projelendirme ve uygulamada tercih edilen bir firmadır. Kanunlara, yönetmeliklere ve uluslararası standartlara uygun olarak ekonomik, verimli ve çevreye duyarlı sistemleri müşterilerine sunmaktadır.

  Her işi iyi yapmak kadar zamanında teslim etmenin de önemli olduğunun bilincinde olan Denge Mühendislik bu konuda bir çok başarı hikayesi yazmıştır.

  Mühendislik kelimesinin altında yatan sorumluluk gereği olarak, bilgi birikimini, gelişen teknoloji ile paralel olarak sürekli yenileyerek genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı  çalışmaktadır..

  Kalite ve müşteri memnuniyet anlayışı ile fark yaratan firma, ısıtma ve soğutma ürünleri satışında sektörün en saygın firmaları arasına girmiştir.

  Bayisi olduğu markaların en prestijli ve vazgeçilmez bayisi olmak aynı zamanda müşterilerinin daimi güvenilir tedarikçisi olmak Denge Mühendisliğin hedefidir.

  Denge Mühendislik bu vizyon ile sürekli iyileşme ve yenilenme gayreti içinde olacaktır. 

  Kurumsal Bilgi:

  Şirket Ünvanı:
  Denge Mühendislik ve Tekstil
  San. Tic. Ve Ltd Şti

  Şirket Merkez Adresi:
  Yavuzselim mah İstanbul cd No 109
  Esenler - İSTANBUL

  Vergi Dairesi:
  Fatih Vergi Dairesi
  291 010 2306