• MENU

  Malzeme Satışı

  Tesisat Malzemeleri Hizmetleri

  Tesisat Malzemeleri Hizmetleri

  Tesisat Malzemeleri Hizmetleri

  1997 yılında kurulan Denge Mühendislik 2005 yılından itibaren tesisat malzemeleri tedarikçiliği yapmaktadır. Bayisi olduğu markaların haricinde sektördeki firmaların ihtiyacı olan malzemelerin bir çoğunu stoklarında bulundurmaktadır. Firmalara İstanbul ve Tekirdağ da bulunan Satış merkezlerinden hizmet vermektedir.


  - Vaillant bayiliğini 1997 yılından beri sürdüren Denge Mühendislik 12 yıl Türkiyenin en çok satan ve aynı zamanda müşteri memnuniyeti en yüksek bayisidir.

  - Vaillant marka ürünlerin tümünü stoklarında tutmaktadır. Hem toptan hem perakande satışı yapmaktadır.

  - Tüm Vaillant ürünlerinin montaj ve çalışma prensipleri konusunda deneyimli personeliyle, satış yapılan tüm müşterilere kurulum desteği vermektedir.

  - Bosch marka ürünlerin satışında Denge Mühendislik Türkiyede ilk 5 bayi arasında yer almaktadır. Alt bayi ağına hem lojistik hem teknik destek vermektedir. 

  - Tecrübeli mühendis ekibiyle kurulumda gerekli olan akım şemalarını vererek sorunsuz tesisatların kurulmasından dolayı tercih edilmektedir.

  - Yüksek kapasiteli Buderus kaskad kazanların da satışını gerçekleştirmekte olan firma tüm Bosch ve Buderus ürün gamını stoklarında bulundurmaktadır.

  - Protherm bir Vaillant Group markasıdır. Uygun fiyat ve kaliteli ürünleri ile sektörün en rekabetçi markasıdır.

  - Altbayi ağına  lojistik ve teknik desteği hızlı ve kaliteli hizmet veren Denge Mühendislik Yüksek kapasiteli 150 kw kazanlar dahil tüm ürün gamını stoklarında bulundurmaktadır.

  - Denge Mühendislik satışı gerçekleşen Protherm ürünler için kurulum ve montaj desteği vermektedir.

  - Termoteknik radyatör üretiminde Türkiyede kurulu en büyük firmalarındandır. Üretiminin çok büyük kısmını avrupaya ihraç etmektedir.

  - Normal panel radyatörlerin haricinde Silüet Serisi dekoratif radyatör üretimide yapmaktadır. Denge Mühendislik Silüet serisinin en şık modellerinden Termo Style tip radyatörleri stoklarında bulundurmaktadır.

  - Denge Mühendislik, Termoteknik firmasının tam yoğuşmalı Logic kombilerin ve yüksek kapasiteli Evomax serisi kazanlarının satış ve teknik destek hizmetini vermektedir.

  - Pompa sektöründeki en prestijli markalarında amerikan Xlylem Group markası Lowara ana bayisidir. Domestik ve endüstriyel geniş ürün gamına sahip Lowara frekans kontrollü pompaların satışını gerçekleştirmektedir. Lowara pompaların büyük kısmını stoklarında bulundurmaktadır. Yangın ve temiz su hidroforlerı enerji verimliliği ve uzun ömürüyle en yüksek kelitededir.

  - Etna pompa rekabetçi fiyat politikası ile en çok tercih edilen marka olmuştur. Yangın pompaları, hidroforlar ve yüksek kapasiteli sirkülasyon pompaları ile hemen hemen tüm projelerde yer almaktadır. 

  - Eraslan yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur. Güneş panelleri, güneş enerjisi sistemleri ve boyler üretmektedir. 

  - Tek ve çift serpantinli boylerlere ek olarak akümülasyon tanklarıda üretmektedir. Dikey ve yatık tip boyler üretimi vardır.

  - Denge Mühendislik her kapasitede boyleri stoklarında bulundurmaktadır. Kırklareli ve Tekirdağ Şubelerimizde güneş enejisi sistemleri stokta bulunmaktadır.

  -Termodinamik katı sıvı ve doğalgaz kazanları üretmektedir. 

  - Otomatik yüklemeli pelet kazanları en çok tercih edilen kazan türüdür.

  - Doğalgaz olmayan yerlerde her kapasitede katı yakıtlı kazanlarda tercih edilen bir markadır.

  - Denge Mühendislik her kapasitede katı yakıt kazanlarını  ve elektrikli kombileri stoklarında bulundurmaktadır.

  - Emko marka radyatörler uygun fiyatları ve kalitesiyle tesisatçı firmaların yoğun ilgi gösterdiği bir markadır.

  - Rekabetçi fiyatlarıyla ve kaliteli ürünleriyle en iddialı radyatör firmalarındandır.

  - Yoğuşmalı kombileri Denge Mühendislik stoklarında bulunmaktadır. Toplu işlerde ve yeni projelerde Emko marka ürünler radyatör ve Kombiler tercih sebebidir.

  - GFS bir Bes yapı markasıdır.Tüm Türkiyede gaz kuruluşlarından onay almış doğalgaz fleksleri imal etmektedir.

  - Özellikle son yıllarda esnek gas fleksleri ile doğalgaz tesisatı yapımında büyük artış olmuştur. Ülkemizde bu tesisatın öncüsü Gfs ürünleridir.

  - Denge Mühendislik Gfs ürünlerinin tamamının satışını stoklarından yapmaktadır.

  - Kas vana grubu ürünleri tesisat sektörünün en çok tercih edilen markasıdır.

  - Mobil sistem ve yerden ısıtma kollektör gruplarının yanı sıra tesisat yardımcı malzemelerinin üretimini yapan Kas firmasının tüm ürün gamı Denge Mühendislik stoklarında bulunmaktadır.

  - Esnek bağlantı fleksleride imal eden firma küresel vana , cekvalf,pislik tutucu gibi birçok malzeme üretmektedir.

  - Orsel Firması rekabetçi fiyatları ve kalitesiyle tesisatların tamamlayıcı unsurları olan vana gruplarını üretmektedir.

  - Denge Mühendislik Orsel marka kollektör grupları doğalgaz vanaları ve diğer yardımcı malzemeleri stoklarında bulundurmaktadır. Ürünlerin satış sonrası müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir. 

  - Borusan markası Türkiyenin en prestijli boru markasıdır. 

  - Denge Mühendislik 1997 de kuruluşundan itibaren Borusan doğalgaz borusu kullanmış ve satışını gerçekleştirmiştir. 

  - Doğalgaz borusu, sanayi tesisat borusu, galvaniz boru, vernikli yangın tesisat borusu her daim Denge Mühendislik stoklarında bulunmaktadır.